İçecek Hakkında

Goldsu fermente elma içeceği , günlük hayatımızda kullandığımız ve her birimizin evinde mutlaka bulunan elma sirkesidir. fakat iyi ve güvenilir bir elma sirkesi elde etmenin yolu kaliteli hazırlanış sürecinden geçer.

Goldsu olarak , bu kaliteli üretim yolculuğuna elma bahçemizden başladık. tarımsal faaliyetlere uygun bahçemizde , alanında uzman personeller ile elma üretimimizi gerçekleştirdik.

Hazırlanış :

Sağlık mevzuatlarının ön gördüğü tüm şartları sağlamış ve bu hususta belgeleri edinmiş üretim tesisimizde, elmalarımız doğal ortamlarında fermente edilir. fermantasyon sorasında Tarım ve Orman Bakanlığı resmi anlaşmalı gıda laboratuvarlarında analiz yapılır ve sağlık şartlarının uygun görüldüğü şekilde şişeleme işlemi gerçekleştirilir.

Goldsu Fermente elma içeceği  diğer tüm elma sirkelerinden ayıran en önemli özelliği asitsiz ve direkt içilebilir olmasıdır. bu özelliği ürünün üretim doğallığından gelmektedir. Tarım ve orman bakanlığı müracatımız neticesinde ürünümüzün adlandırılmasını fermente elma içeceği olarak belirlemiştir ve buna ek olarak ürünümüz 47 AB ülkesinde geçerli laboratuvar analiz raporlarına sahiptir.

Goldsu fermente Elma içeceği ; içimi kolaydır ve ağızda aromatik bir tat bırakır. Ayrıca vücudunuza direnç ve bağışıklık kazandırır. elma sirkesi bu özellikleri sebebi ile yüzyıllardır bir sağlık içeceği olarak tüketilir.

Ürünümüz GOLDSU marka patenti ile üretilmektedir. Goldsu Fermente Elma  içeceği kesinlikle koruyucu veya ek bir katkı maddesi içermemektedir.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ANTALYAİL MÜDÜRLÜĞÜ İşletme Kayıt No: TR-07-K-041808